Přihlášení

Doporučujeme

Divadlo Malá scéna Zlín není na Malé scéně samo!

Divadlo Malá scéna Zlín je pouze součástí komplexu, který sídlí v budově ZUŠ Štefánikova, ulice Štefánikova 2987 ve Zlíně. Tedy v budově, která historicky nese zlidovělý název Malá scéna.

Inscanace, které pořádá naše divadlo, naleznete na našem webu v sekcích Program a Inscenace.

Jakékoli jiné programy pořádané na "Malé scéně" např. koncerty, hostující divadla, besedy atd., jsou organizovány jinými subjekty např. ZUŠ Štefánikova, Divadlo Scéna, Produkční agentury (Velryba, Pragokoncert...).

Informace k těmto programům naleznete na webech jednotlivých subjektů.

Omluvte prosím, že některé informace nejseme schopni poskytnout, jelikož v mnohým případech se o konání akcí dozvídáme z Vašich dotazů.

 

Jsme páni našeho divadla Malá scéna Zlín, nikoli však budouvy se zaužívaným názvem Malá scéna.

Stolečky pro každého!

Jak jste si jistě všimli, hrajeme převážně v našem Komorním sále. A v tomto sále nabízíme divákům možnost si užít představení i s nějakým občerstvením u stolečku.

Tyto stolečky nejsou pro vyvolené. Jsou k dispozici těm, kteří si o ně řeknou, buď v odkazu Rezervovat lístky u každého představení v rámci sekce Program a nebo slovně na rezervačním telefonu: 776575307 

Kompletní služby
Nejen kulturní zážitek, ale i výbornou kávu a ještě lepší víno si můžete vychutnat v Café Malá scéna.
Rezervace vstupenek
Svoje vstupenky si můžete rezervovat buď na tomto tel. čísle 776 575 307 nebo na těchto www stránkách v sekci Vzkazy... Těšíme se na Vás!!!

Reality show

Do Zlína přijíždí team velmi populární reality show LOVE ACADEMY neméně populární televize ART & SHOW. Team profesionálů na balení žen bude pomáhat Jardovi Páleníkovi (IT technik) k dosažení pro něj doposud nedosažitelného cíle. Jaká je realita reality show? Splní se Jardovi sen? Kdo jsou ti lidé, co denodenně vídáme na TV obrazovkách? Více se dozvíte po reklamě... na Malé scéně již od 28.12...

Autor(ka): Richard Velísek a Jan Holcman
Režie: Matěj Randár
Délka: 1h 20 min
Hrají:

Fotogalerie inscenace:

Reality show LOVE ACADEMY míří do Zlína
06.12.2013
Plakát REALITY SHOW
06.12.2013
reality
28.12.2013
reality
28.12.2013
reality
28.12.2013
reality
28.12.2013
Zpět na seznam inscenací