Přihlášení

Doporučujeme

Divadlo Malá scéna Zlín není na Malé scéně samo!

Divadlo Malá scéna Zlín je pouze součástí komplexu, který sídlí v budově ZUŠ Štefánikova, ulice Štefánikova 2987 ve Zlíně. Tedy v budově, která historicky nese zlidovělý název Malá scéna.

Inscanace, které pořádá naše divadlo, naleznete na našem webu v sekcích Program a Inscenace.

Jakékoli jiné programy pořádané na "Malé scéně" např. koncerty, hostující divadla, besedy atd., jsou organizovány jinými subjekty např. ZUŠ Štefánikova, Divadlo Scéna, Produkční agentury (Velryba, Pragokoncert...).

Informace k těmto programům naleznete na webech jednotlivých subjektů.

Omluvte prosím, že některé informace nejseme schopni poskytnout, jelikož v mnohým případech se o konání akcí dozvídáme z Vašich dotazů.

 

Jsme páni našeho divadla Malá scéna Zlín, nikoli však budouvy se zaužívaným názvem Malá scéna.

Kompletní služby
Nejen kulturní zážitek, ale i výbornou kávu a ještě lepší víno si můžete vychutnat v Café Malá scéna.
Rezervace vstupenek
Svoje vstupenky si můžete rezervovat buď na tomto tel. čísle 776 575 307 nebo na těchto www stránkách v sekci Vzkazy... Těšíme se na Vás!!!
Stolečky pro každého!

Jak jste si jistě všimli, hrajeme převážně v našem Komorním sále. A v tomto sále nabízíme divákům možnost si užít představení i s nějakým občerstvením u stolečku.

Tyto stolečky nejsou pro vyvolené. Jsou k dispozici těm, kteří si o ně řeknou, buď v odkazu Rezervovat lístky u každého představení v rámci sekce Program a nebo slovně na rezervačním telefonu: 776575307 

Registrace nového uživatele

Registrace je velmi rychlá a jednoduchá. Registrace vám umožní jednodušeji zadávat příspěvky do vzkazů nebo komentáře k fotografiím. Můžete si také zvolit svoji ikonu, která bude zobrazována u vámi zadaných příspěvků. Váš e-mail bude zařazen do naší databáze. Na tento e-mail vám budeme zasílat nejrůznější užitečné informace. Registraci můžete kdykoliv zrušit...
Uživatelské jméno: *
Slouží jako přihlašovací jméno. Při přihlašování nerozslišuje malá a velká písmena. Je možno používat jen písmena anglické abecedy a čísla.
Heslo: *
Minimální délka hesla je 5 znaků. Při přihlašování se rozlišuje velikost písmen.
Heslo znovu: *
Sem zadejte znovu stejné heslo jako v předchozí položce. Toto ověření slouží k vyloučení překlepu v hesle.
Křestní jméno:
Zadejte vaše křestní jméno. Tato položka není povinná.
Příjmení:
Zadejte vaše příjmení. Tato položka není povinná.
Pohlaví: Muž Žena *
Zvolte odpovídající možnost...
E-mail: *
Zadejte váš e-mail. Adresa nebude nikde zobrazena ani poskytnuta třetím osobám. Na tento email vám můžeme odeslat zapomenuté heslo apod...
Krátký popisek:
Zde můžete zadat krátky popisek vaší osoby. Tento text je zobrazován u některých vašich příspěvků. Položka není povinná.
Ikona ve vzkazech:
Malá ikona, která se zobrazuje u vašich příspěvků ve vzkazech. Obrázek musí být ve formátu JPEG a po odeslání je automaticky převeden na velikost 53 x 65 pixelů. Doporučujeme připravit si ikonu požadovaných rozměrů (jinak může být ikona zdeformována).
Bezpečnostní kód:Rozlišujte velká a malá písmena *
Tento kód slouží k ochraně proti spamovým robotům. Je použit jen pro zajištění, že registraci provádí člověk a ne robot. Tento kód si nemusíte pamatovat.