Přihlášení

Doporučujeme

Divadlo Malá scéna Zlín není na Malé scéně samo!

Divadlo Malá scéna Zlín je pouze součástí komplexu, který sídlí v budově ZUŠ Štefánikova, ulice Štefánikova 2987 ve Zlíně. Tedy v budově, která historicky nese zlidovělý název Malá scéna.

Inscanace, které pořádá naše divadlo, naleznete na našem webu v sekcích Program a Inscenace.

Jakékoli jiné programy pořádané na "Malé scéně" např. koncerty, hostující divadla, besedy atd., jsou organizovány jinými subjekty např. ZUŠ Štefánikova, Divadlo Scéna, Produkční agentury (Velryba, Pragokoncert...).

Informace k těmto programům naleznete na webech jednotlivých subjektů.

Omluvte prosím, že některé informace nejseme schopni poskytnout, jelikož v mnohým případech se o konání akcí dozvídáme z Vašich dotazů.

 

Jsme páni našeho divadla Malá scéna Zlín, nikoli však budouvy se zaužívaným názvem Malá scéna.

Stolečky pro každého!

Jak jste si jistě všimli, hrajeme převážně v našem Komorním sále. A v tomto sále nabízíme divákům možnost si užít představení i s nějakým občerstvením u stolečku.

Tyto stolečky nejsou pro vyvolené. Jsou k dispozici těm, kteří si o ně řeknou, buď v odkazu Rezervovat lístky u každého představení v rámci sekce Program a nebo slovně na rezervačním telefonu: 776575307 

Kompletní služby
Nejen kulturní zážitek, ale i výbornou kávu a ještě lepší víno si můžete vychutnat v Café Malá scéna.
Rezervace vstupenek
Svoje vstupenky si můžete rezervovat buď na tomto tel. čísle 776 575 307 nebo na těchto www stránkách v sekci Vzkazy... Těšíme se na Vás!!!

ZTRACENI

Petr miloval Kláru. Ale ta nemohla mít děti. A tak si našel Veroniku. Klára se vdala za Martina. Byl hodný. Ale stačilo jí to? Veronika byla s Michalem. Ale ten měl ženu. A dceru Sarah. sarah od dětství toužila po lásce. Dokonce si ji vysnila. A nesní o ní vlastně všichni? A co chce ten mladý kluk? A ta dívka, ta je jako Anděl nebo co?! A jak se vlastně dnes cítí ženy? A muži, jsou ještě muři?!

Ztraceni s láskou. Ztraceni bez ní.

Autor(ka): P. Nýdrle, J. Vilímek, K. Tvrdoňová
Režie: P. Nýdrle a K. Tvrdoňová
Délka: asi 75 minut
Hrají:

Fotogalerie inscenace:

Prozatím žádné obrázky.
Zpět na seznam inscenací