Přihlášení

Doporučujeme

Divadlo Malá scéna Zlín není na Malé scéně samo!

Divadlo Malá scéna Zlín je pouze součástí komplexu, který sídlí v budově ZUŠ Štefánikova, ulice Štefánikova 2987 ve Zlíně. Tedy v budově, která historicky nese zlidovělý název Malá scéna.

Inscanace, které pořádá naše divadlo, naleznete na našem webu v sekcích Program a Inscenace.

Jakékoli jiné programy pořádané na "Malé scéně" např. koncerty, hostující divadla, besedy atd., jsou organizovány jinými subjekty např. ZUŠ Štefánikova, Divadlo Scéna, Produkční agentury (Velryba, Pragokoncert...).

Informace k těmto programům naleznete na webech jednotlivých subjektů.

Omluvte prosím, že některé informace nejseme schopni poskytnout, jelikož v mnohým případech se o konání akcí dozvídáme z Vašich dotazů.

 

Jsme páni našeho divadla Malá scéna Zlín, nikoli však budouvy se zaužívaným názvem Malá scéna.

Kompletní služby
Nejen kulturní zážitek, ale i výbornou kávu a ještě lepší víno si můžete vychutnat v Café Malá scéna.
Rezervace vstupenek
Svoje vstupenky si můžete rezervovat buď na tomto tel. čísle 776 575 307 nebo na těchto www stránkách v sekci Vzkazy... Těšíme se na Vás!!!
Stolečky pro každého!

Jak jste si jistě všimli, hrajeme převážně v našem Komorním sále. A v tomto sále nabízíme divákům možnost si užít představení i s nějakým občerstvením u stolečku.

Tyto stolečky nejsou pro vyvolené. Jsou k dispozici těm, kteří si o ně řeknou, buď v odkazu Rezervovat lístky u každého představení v rámci sekce Program a nebo slovně na rezervačním telefonu: 776575307 

Pan Kolpert

Kdyby pan Kolpert byl někým výjimečným, měl by šanci přežít. Ale bohužel ani jeho nudnost není extrémní. A čím se má zabavit dobře situovaný, se sebou i okolním světem spokojený pár středních let? Pozvat si jiný, stejně dobře situovaný a se sebou i s okolním světem spokojený manželský pár. Jenže pan Kolpert je všudypřítomný. Komedie o jedné všední večeři s teplou pizzou a výtečným tiramisu, v jejímž závěru mrzne smích na rtech. Nejen divákům. Komedie o nudě tak velké, že jediný adrenalin přináší až vražda. Ale co dál? Režie se ujal Robert Bellan, režisér veleúspěšných" Rychlých šípů" a komedie "1+2=6" v Uherském Hradišti.

 

Autor(ka): David Gieselmann
Režie: Robert Bellan j.h.
Délka: 90min. bez přestávky
Hrají:
Garlíková Irena (role: Edita)
Velísek Richard (role: Bastian)

Fotogalerie inscenace:

pan kolpert
21.04.2011
pan kolpert
21.04.2011
pan kolpert
21.04.2011
Zpět na seznam inscenací