Přihlášení

Doporučujeme

Divadlo Malá scéna Zlín není na Malé scéně samo!

Divadlo Malá scéna Zlín je pouze součástí komplexu, který sídlí v budově ZUŠ Štefánikova, ulice Štefánikova 2987 ve Zlíně. Tedy v budově, která historicky nese zlidovělý název Malá scéna.

Inscanace, které pořádá naše divadlo, naleznete na našem webu v sekcích Program a Inscenace.

Jakékoli jiné programy pořádané na "Malé scéně" např. koncerty, hostující divadla, besedy atd., jsou organizovány jinými subjekty např. ZUŠ Štefánikova, Divadlo Scéna, Produkční agentury (Velryba, Pragokoncert...).

Informace k těmto programům naleznete na webech jednotlivých subjektů.

Omluvte prosím, že některé informace nejseme schopni poskytnout, jelikož v mnohým případech se o konání akcí dozvídáme z Vašich dotazů.

 

Jsme páni našeho divadla Malá scéna Zlín, nikoli však budouvy se zaužívaným názvem Malá scéna.

Kompletní služby
Nejen kulturní zážitek, ale i výbornou kávu a ještě lepší víno si můžete vychutnat v Café Malá scéna.
Rezervace vstupenek
Svoje vstupenky si můžete rezervovat buď na tomto tel. čísle 776 575 307 nebo na těchto www stránkách v sekci Vzkazy... Těšíme se na Vás!!!
Stolečky pro každého!

Jak jste si jistě všimli, hrajeme převážně v našem Komorním sále. A v tomto sále nabízíme divákům možnost si užít představení i s nějakým občerstvením u stolečku.

Tyto stolečky nejsou pro vyvolené. Jsou k dispozici těm, kteří si o ně řeknou, buď v odkazu Rezervovat lístky u každého představení v rámci sekce Program a nebo slovně na rezervačním telefonu: 776575307 

Novinky - detail

Po úspěchu LAKTAČNÍ PSYCHÓZY se začíná zkoušet nová autorská hra!!!

Nová autorská hra Reality show se začíná zkoušet na Malé scéně. Autorem textu je, stejně jako v případě Laktační psychózy, Richard Velísek. Režie se chopil Matěj Randár. Těšit se můžete na Honzu Holcmana (Tři v tom, Odjezdy vlaků, Rozpaky zubaře S. Nováka), Richarda Velíska (Laktační psychóza, Výročí, Pan Kolpert, Neidentifikovatelné lidské ostatky) a Matyáše Darnady. Premiéra proběhne koncem prosince 2013. Tak jako u Laktační psychózy půjde pouze o 8 představení na Komorním sále Malé scény Zlín. Termíny představení se včas dozvíte. A o čem inscenace bude?

Reality show
Je reality show jedné seznamovací reality show. Parodie přímo v reálu. Jarda Páleník je spokojený IT technik, ovšem nespokojený milovník. Zasažen reklamou na seznamovací show, rozhodne se přihlásit a sbalit ženu... Sbalí ji nebo ji nesbalí?