Přihlášení

Doporučujeme

Divadlo Malá scéna Zlín není na Malé scéně samo!

Divadlo Malá scéna Zlín je pouze součástí komplexu, který sídlí v budově ZUŠ Štefánikova, ulice Štefánikova 2987 ve Zlíně. Tedy v budově, která historicky nese zlidovělý název Malá scéna.

Inscanace, které pořádá naše divadlo, naleznete na našem webu v sekcích Program a Inscenace.

Jakékoli jiné programy pořádané na "Malé scéně" např. koncerty, hostující divadla, besedy atd., jsou organizovány jinými subjekty např. ZUŠ Štefánikova, Divadlo Scéna, Produkční agentury (Velryba, Pragokoncert...).

Informace k těmto programům naleznete na webech jednotlivých subjektů.

Omluvte prosím, že některé informace nejseme schopni poskytnout, jelikož v mnohým případech se o konání akcí dozvídáme z Vašich dotazů.

 

Jsme páni našeho divadla Malá scéna Zlín, nikoli však budouvy se zaužívaným názvem Malá scéna.

Kompletní služby
Nejen kulturní zážitek, ale i výbornou kávu a ještě lepší víno si můžete vychutnat v Café Malá scéna.
Rezervace vstupenek
Svoje vstupenky si můžete rezervovat buď na tomto tel. čísle 776 575 307 nebo na těchto www stránkách v sekci Vzkazy... Těšíme se na Vás!!!
Stolečky pro každého!

Jak jste si jistě všimli, hrajeme převážně v našem Komorním sále. A v tomto sále nabízíme divákům možnost si užít představení i s nějakým občerstvením u stolečku.

Tyto stolečky nejsou pro vyvolené. Jsou k dispozici těm, kteří si o ně řeknou, buď v odkazu Rezervovat lístky u každého představení v rámci sekce Program a nebo slovně na rezervačním telefonu: 776575307 

Novinky - detail

Premiéra REALITY SHOW se blíží!

A nutno ještě říci, že se přiblížila velmi úspěšně, a to tak, že premiéra je již teď vyprodána.

REALITY SHOW, autorská komedie Richarda Velíska a Jana Holmana, je parodií na fenomén dnešní doby, kterými jsou všemožné reality show. Naše REALITY SHOW je seznamovací. Jarda, zlíňák, „ajťák“ je mladý muž toužící po lásce, které se mu úplně nedostává... (více ve Čtěte více).

Jarda se přihlásí do seznamovací reality show. Celý team reality show LOVE ACADEMY, v čele s baličským guru Robertem Dědinou a moderátorem Tony Rychtaříkem, se vydává do Zlína Jardovi Páleníkovi v jeho snu pomoci. Reprízy jsou zatím naplánovány na tyto termíny 11.1., 25.1., 8.2., 18.2., 25.2. Spolu s premiéru bude celkem 8 představení této hry, ne více!

Neváhejte a vstupenky se zavčasu rezervujte!