Přihlášení

Doporučujeme

Divadlo Malá scéna Zlín není na Malé scéně samo!

Divadlo Malá scéna Zlín je pouze součástí komplexu, který sídlí v budově ZUŠ Štefánikova, ulice Štefánikova 2987 ve Zlíně. Tedy v budově, která historicky nese zlidovělý název Malá scéna.

Inscanace, které pořádá naše divadlo, naleznete na našem webu v sekcích Program a Inscenace.

Jakékoli jiné programy pořádané na "Malé scéně" např. koncerty, hostující divadla, besedy atd., jsou organizovány jinými subjekty např. ZUŠ Štefánikova, Divadlo Scéna, Produkční agentury (Velryba, Pragokoncert...).

Informace k těmto programům naleznete na webech jednotlivých subjektů.

Omluvte prosím, že některé informace nejseme schopni poskytnout, jelikož v mnohým případech se o konání akcí dozvídáme z Vašich dotazů.

 

Jsme páni našeho divadla Malá scéna Zlín, nikoli však budouvy se zaužívaným názvem Malá scéna.

Kompletní služby
Nejen kulturní zážitek, ale i výbornou kávu a ještě lepší víno si můžete vychutnat v Café Malá scéna.
Rezervace vstupenek
Svoje vstupenky si můžete rezervovat buď na tomto tel. čísle 776 575 307 nebo na těchto www stránkách v sekci Vzkazy... Těšíme se na Vás!!!
Stolečky pro každého!

Jak jste si jistě všimli, hrajeme převážně v našem Komorním sále. A v tomto sále nabízíme divákům možnost si užít představení i s nějakým občerstvením u stolečku.

Tyto stolečky nejsou pro vyvolené. Jsou k dispozici těm, kteří si o ně řeknou, buď v odkazu Rezervovat lístky u každého představení v rámci sekce Program a nebo slovně na rezervačním telefonu: 776575307 

Novinky - detail

Všimni si!

Moji mladí kolegové mě požádali, zda si téměř po roce nemůžeme ještě párkrát zahrát naši oblíbenou hru. Nuže můžeme. Termíny jsou 14.1. a 24.1. na 19h. v Komorním sále Malé scény.
Hra se jmenuje "VŠIMNI SI" a srdečně zvu!!!
Marcel Sladkowski, zlínský recenzent, k inscenaci napsal:
"Teo marně touží po Babetě, která má blíž k Frankovi, jenž jako homosexuál ovšem zase tíhne k Teovi. Promluvy, šepoty a výkřiky této trojice sousedů v jednom domě jsou někdy komické a směšné, jindy trpké a posmutnělé, v každém případě však přesvědčivé; divák, který je v tomto hracím prostoru s aktéry v blízkém kontaktu, má tak příležitost k silnému, pravdivému zážitku."